0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بیلیارد بازی انفجار حکم پاسور BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs لیگ قهرمانان اسیا , گروه د
پرسپولیس
-
-
ال- سعد
inprogress
۲۱:۰۰
AL Ahli Saudi FC
-
-
پاختاکور
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Italy سری آ
لاتزیو روما
-
-
بولوگانو
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  International Clubs لیگ قهرمانان اسیا , گروه س
العین
-
-
استقلال تهران
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
الدوحيل
-
-
الهلال رید
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Russia لیگ برتر
روبین کازان
-
-
آنژی ماخاچکالا
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden لیگ سوعد
ایک
-
-
Falkenbergs FF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
نورکوپینگ
-
-
جی ای اف سندسوال
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
اوسترسوند
-
-
اوربرو اس کی
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
گوتبورگ
-
-
هاماربی
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway سری نخبگان
مولد
-
-
Viking FK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Ireland دسته برتر
داندالک
-
-
بوهومیانس دوبلین
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Finn Harps
-
-
شامروک روورز
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
University College Dublin
-
-
کارک سیتی
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  USA لیگ فوتبال ماجور
لوس آنجلس گلکسی
۰
۱
کلرادو راپیتز
Finished
۰۴:۳۰
دالاس
۱
۱
لوس آنجلس اف سی
Finished
۰۴:۰۰
نیویورک ردبولس
۱
۰
آتلانتا یونایتد
Finished
۰۱:۳۰
  Indonesia لیگ 1
ماکسار
۱
۰
Semen Padang FC
Finished
۱۸:۰۰
باریتو پوترا
۱
۱
پرسیجا جاکارتا
Finished
۱۸:۰۰
  Korea Republic لیگ 2 - ک
گوانجو
۳
۱
سئول ای-لند اف سی
Finished
۱۵:۰۰
بوچیون ۱۹۹۵
۱
۳
بوسان ای پارک
Finished
۱۵:۰۰
  Denmark سوپر لیگ , دور قهرمانی
بروندبی
-
-
میدتی لند
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Russia لیگ جوانان
روبین کازان
۰
۲
آنژی ماخاچکالا
Finished
۱۳:۰۰
  Turkey سوپر لیگ
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
-
-
فنرباغچه
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
MKE Ankaragucu
-
-
سیواسپور
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
KR Reykjavik
-
-
HK Kopavogs
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
FH Hafnarfjordur
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
UMF Grindavik
-
-
Fylkir Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Sweden سوپر لیگ
براگ
-
-
Syrianska FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
IF Brommapojkarna
-
-
جانکوپینگز سودرا
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Romania لیگ 1 , مرحله قهرمانی
آسترا جیورجیو
-
-
سپسی
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Israel لیگ ملی،پلی 1/8نهایی
هاپوئل آفولا
-
-
هاپوئل کفار صبا
inprogress
۲۰:۳۰
هاپوئل رامات گان
-
-
Sektzia Nes Tziona FC
inprogress
۲۰:۳۰
Hapoel Ashkelon FC
-
-
هاپوئل کاتامون جروسالم
inprogress
۲۰:۳۰
بیتار تل اویو راملا
-
-
هاپوئل نزارس
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden لیگ هندبال دانمارک , زنان
دجورگاردنس if dff
-
-
واکسجو
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
لینکوپینگز اف سی
-
-
روسنگارد
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Ecuador Serie A
CD Olmedo
۱
۱
Mushuc Runa SC
Finished
۰۴:۰۰
تکنیکو یونورستیارو
۰
۳
بارسلونا اس سی
Finished
۰۱:۴۵
  Mexico Primera Division, Clausura Playoffs
کلوب لئون
۰
۱
امریکا دی مکزیکو
Finished
۰۵:۳۶
  Brazil لیگ برسیلیرو سری آ برزیل
سیرا
۲
۱
گرمیو
Finished
۰۲:۳۰
واسکو دا گاما
۱
۱
Avai FC SC
Finished
۰۲:۳۰
  Uruguay دسته برار , اپرتورا
ناسیونال
۱
۰
دفنسور اسپورتینگ
Finished
۰۲:۰۰
  Spain لالیگا 2 اسپانیا
الباکت بالومپی
-
-
گرانادا
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Copa de la Superliga
Argentinos Juniors
۰
۰
Boca Juniors
Finished
۰۲:۱۵
  Colombia Primera A, Apertura, Group B
دپورتیو جونیور
۱
۱
دپورتس تولیما
Finished
۰۴:۳۰
اتلتیکو ناسیونال مدلین
۱
۳
دپورتیوو کالی
Finished
۰۲:۳۰
  Georgia لیگ ملی
سابورتالو تبیلیسی
-
-
دینامو تبلیسی
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
روستاوی
۲
۴
تورپدو کاتایسی
Finished
۱۹:۳۰
  Chile برتر ب
سن فلیپه
۰
۰
نابلنس
Finished
۰۴:۳۰
دپورتس ماگایانس
۳
۲
کلوب دپورتز والدیو
Finished
۰۰:۰۰
رانگرز
۳
۱
San Luis De Quillota
Finished
۰۰:۳۰
سانتیاگو مورنینگ
۰
۰
دپورتس لا سرنا
Finished
۰۰:۰۰
  China China Super League Reserve
Tianjin Teda
۱
۲
Hebei China Fortune
Finished
۱۱:۳۰
  Paraguay دسته برار , اپرتورا
سول امریکا
۰
۱
سرو پورتنو
Finished
۰۳:۳۰
San Lorenzo
۲
۱
جنرال دیاز
Finished
۰۱:۱۵
  Croatia هونولولو
رودس
-
-
اسلاون بلوپ
inprogress
۲۰:۳۰
  Colombia Primera B, Promotion, Group B
لانروس اف سی
۱
۲
دپورتس پریرا
Finished
۰۰:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
یونیورسیتاریو د دپورتس
۲
۴
دپورتیوو مانیسیپال
Finished
۰۱:۳۰
Alianza Universidad De Huanuco
۲
۱
الیانزا لیما
Finished
۰۱:۰۰
  Czech Republic U21, Placement Group
اف کی تپلیک
-
-
سسک بودجوویچ
Finished
۱۴:۳۰
دو کلا پاراها
-
-
اوکیدی کاروینا
Finished
۱۶:۳۰
ویسوکینا جیحلاوا
۲
۴
اسلاویا پراها
Finished
۱۳:۳۰
فاستوا زلین
۶
۰
پرهام
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic U21, Championship Group
اسکی سیگما اولومکو
-
-
اسپارتا پرها
Finished
۱۵:۳۰
اسلواکو
-
-
مالدا بولسلاو
Finished
۱۷:۳۰
اسلوان لیبرس
-
-
زابروجاوکا برنو
Finished
۱۵:۳۰
بانیک استراوا
-
-
هرادک کلارو U21
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kakkonen, Group C
SJK Akatemia
-
-
SC Kufu 98
inprogress
۲۰:۰۰
  Ireland دسته یک
Bray Wanderers
-
-
گالوی یونایتد
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  International Youth U18 Slovakia Cup, Group A
Slovakia
-
-
Mexico
inprogress
۲۰:۳۰
  Brazil برازیلینسه سریc, گروه ب
Volta Redonda FC RJ
۰
۰
Paysandu SC PA
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Acreano AC
۲
۲
EC Sao Jose RS
Finished
۰۲:۳۰
  Finland لیگ ویکاوس
الوس
-
-
ماریهامن
inprogress
۲۰:۰۰
لاهتی
-
-
هجک هلسینکی
inprogress
۲۰:۰۰
وااسا
-
-
رووانیمی پی اس
inprogress
۲۰:۰۰
KPV Kokkola
-
-
Hifk
inprogress
۲۰:۰۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga, Playoffs
بورسیا دورتمند
-
-
شالکه 04
inprogress
۲۱:۱۵
ولفسبورگ
۱
۱
اشتوتگارت
inprogress
۱۹:۳۰
  Ukraine قهرمانان 21 ساله ها , گروه 2
چرنومورتز اودسا دی
۱
۱
کارپاتی دی الویو
Finished
۱۳:۳۰
  Myanmar Cup
Southern Myanmar United
۰
۰
Yangon United
Finished
۱۳:۳۰
Yadanarbon
۰
۱
Sangaing United
Finished
۱۳:۳۰
  USA USL, Championship
Swope Park Rangers
۱
۱
Atlanta United 2
Finished
۰۱:۳۰
Bethlehem Steel FC
۰
۳
Ottawa Fury FC
Finished
۰۲:۳۰
  Kazakhstan لیگ ذخیره
Aktobe Reserve
-
-
آیریش پاولودار ریزرو
Finished
۱۶:۳۰
FC Tobol Kostanay Reserve
۲
۱
FC Taraz Reserve
Finished
۱۳:۳۰
  Australia لیگ برتر ویکتوریا 20 ساله ها
کینگستون سیتی اف سی
۲
۳
Hume City FC
Finished
۱۲:۴۵
  Chile دسته برتر
اوداکس ایتالیا فلوریدا
۳
۱
کوریکو اندیو
Finished
۰۲:۰۰
  Russia Premier League, Women
Chertanovo Moscow
-
-
Zvezda-2005 Perm
Finished
۱۵:۳۰
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
-
-
FC Lokomotiv Moscow
Finished
۱۶:۳۰
FK Kubanochka Krasnodar
-
-
Torpedo Izhevsk
Finished
۱۹:۳۰
Ryazan VDV
-
-
CSKA Moscow
inprogress
۲۰:۰۰
  Bulgaria First Professional League, Placement Matches 7-10
اسلاویا سوفیا
-
-
ولیکو تارنونو
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  India Women's League
Gokulam Kerala FC
۲
۴
Manipur Police SC
Finished
۰۷:۰۰
Sethu FC
-
-
Central Ssb Women FC
Finished
۱۵:۰۰
  Guatemala Liga Nacional, Clausura Playoffs
کوبان ایمپریال
۰
۱
دپورتیوو مالکاتکو
Finished
۰۵:۳۰
  Nigeria Professional League, Group B
ناسا آوا یونایتد
-
-
گو راوند اف‌سی
inprogress
۱۹:۳۰
  USA لیگ فوتبال ملی زنان
نوف کارولینای کوریج
۱
۱
اوتاه رویالس fc
Finished
۰۱:۳۰
هوستون داش
۱
۲
شیکاگو رد استار
Finished
۰۲:۳۰
  Croatia هونولولو
حاجدوک۲
-
-
NK Bsk Bijelo Brdo
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden دسته 2 , واسترا گتالند
کی‌اس‌اف پرسپا بیرلیک
-
-
مالمو
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Bulgaria Elite U19
PFC Montana
-
-
CSKA Sofia
Finished
۱۸:۳۰
Ludogorets Razgrad
-
-
Dunav Rousse
Finished
۱۸:۳۰
  International بازي هاي دوستانه بین المللی , زنان
Chile
۱
۱
کلمبیا
Finished
۰۳:۰۰
  Norway دسته 2 , گروه 2
اددس بی کی
۰
۱
Asane Fotball
Finished
۱۹:۰۰
  Finland Ykkonen
FC Ktp
-
-
FF Jaro
inprogress
۲۰:۰۰
  Norway دسته 3 , گروه 6
لیلستروم 2
-
-
Bodo/Glimt II
inprogress
۲۰:۱۵
  Denmark Amateur U21
Ballerup BK
-
-
Bagsvaerd
inprogress
۲۰:۳۰
Ballerup Skovlunde Fodbold
-
-
Nykobing FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Ireland لیگ لینستر سنیور , دسته سنیور
St Patricks Cyfc
-
-
Dublin Bus FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ireland جام لینستر سنیور
کراملین یونایتد اف سی
-
-
Maynooth University Town FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Collinstown
-
-
بلوبل یونایتد
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Venezuela Primera Division Reserve League
Atletico Venezuela
-
-
Deportivo La Guaira
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway دسته 3 , گروه 2
اولرن ای اف
-
-
Mjondalen 2
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Lithuania لیگ 1
دایناوا آلیتوس
-
-
FK Minija 2017
inprogress
۲۰:۳۰
نوزیس
-
-
Hegelmann Litauen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Russia لیگ فوتبال فیلیپین , غرب
FC Chertanovo Moscow II
-
-
لوکی-انرژی
Finished
۱۹:۳۰
تکستیلشچیک ایونو
-
-
پسکو-۷۴۷
inprogress
۲۰:۰۰
  Ukraine لیگ دروگا
MFC Metalurh Zaporizhya
-
-
Myr Hornostayivka
inprogress
۲۰:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Raplamaa JK
-
-
FC Kose
inprogress
۲۰:۳۰
JK Tallinna Kalev III
-
-
پایدا لینامسکوند
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Russia Zone Moscow
Setun Kuntsevo
-
-
Letniy Dozhdik
Finished
۱۸:۳۰
  Australia Gold Coast Midweek Metro South
Gold Coast Knights
-
-
Bilambil
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Peru Segunda Division
Union Huaral
-
-
Cultural Santa Rosa
بازی شروع نشده است
۰۱:۰۰
  El Salvador Segunda Division
Cd El Vencedor
-
-
CD Platense Municipal Zacatecoluca
Finished
۰۰:۳۰
  Gibraltar دسته یک
گلسیس یونایتد اف سی
-
-
لینکس
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید